Telekomfort

O firmie

Kontakt

Aktualności

Zachęcamy do obserwowania aktualnych wydarzeń w naszej firmie, wprowadzonych zmian i nowości w ofercie oraz informacji o trwających naborach na szkolenia.  

Zmiana siedziby TELEKOMFORT

2 marca 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza nowa siedziba została otwarta. od 2 marca br Zapraszamy pod adresem w Paniówkach, ul. Zabrska 28 B , wjazd od A4, przed skrzyżowaniem z DK44.


Telefon XXI wieku - sprawdź

25 sierpnia 2020

czym jest telefon każdy wie, jakie jest jego priorytet również, więc tak dostosowujemy jego wizerunek aby każde połączenie z biurem było przyjemne, zachęcało do ponownego kontaktu. Nie poruszamy hałd danych, rozpoczynamy proces od małych zmian,  a w miarę ich poznania, przyzwyczajenia, sukcesywnie otwieramy szerokie drzwi technologicznych możliwości. TELEFON ma być ważnym narzędziem pracy ale nie wymagającym koncentracji, dostosowany do specyfiki Twojego biura, jego struktury i pomóc w przekazie INFORMACJI dla obu stron POŁĄCZENIA - sprawdź jak może zmienić Twoje biuro z naszym innowacyjnym pomysłem.

 


nowe wdrożenie

25 sierpnia 2020

Urząd Gminy Gierałtowice, z którym współracujemy od początku lat 90 ub.wieku. wdrożył  kolejną generację systemu łączności tym razem opartej o produkt Slican NCP. Projekt i wdrożenie usprawniło komunikację wewnętrzną i zewnętrzną,  jak również podniosło bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Zastosowane technologie komunikacji i usługi zostały zoptymalizowane do struktury Urzędu i jego wymagań.