Telekomfort

O firmie

Kontakt

O firmie

O nas

Nieprzerwanie od 1970r., firma Telekomfort Domin Spółka Jawna oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży teletechnicznej, bezustannemu podnoszeniu kompetencji pracowników oraz współpracy z wiodącymi dostawcami sprzętu i usług, zyskaliśmy zaufanie niemal 5000 Klientów z całej Polski.

Nasze rozwiązania są zawsze przygotowywane z myślą o potrzebach komunikacyjnych konkretnych branż i firm.

Misja 

Dokładamy wszelkich starań, aby wdrożenia i modernizacje infrastruktury teleinformatycznej w firmach, prowadziły do:

  • usprawnienia procesów komunikacyjnych
  • optymalizacji kosztów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • zapewnienia bezwzględnego bezpieczeństwa gromadzonym danym
  • podniesienia konkurencyjności rynkowej
  • szybkiego zwrotu z inwestycji 

Pragniemy towarzyszyć Klientom na każdym etapie tworzenia i funkcjonowania infrastruktury – od fachowego doradztwa, przez sprzedaż urządzeń i aplikacji oraz ich wdrożenie i przeszkolenie z obsługi, po stałą opiekę serwisową. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wdrażając rozwiązania, perfekcyjnie dopasowane do konkretnego biznesu.  

Zespół

Do dyspozycji naszych Klientów, pozostaje obecnie 20 pracowników i współpracowników, wysoko wyspecjalizowanych w dziedzinie telekomunikacji, informatyki, zabezpieczeń oraz sieci kablowych i światłowodowych. Posiadają oni certyfikaty dostępu do informacji niejawnych.

W codziennych działaniach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczno-pomiarowy, zaawansowane narzędzia i własną flotę samochodową. Bezustannie rozwijamy sieć naszych Partnerów, którzy zapewniają obsługę handlową i techniczną Klientom z największych, polskich miast (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin). 

Dostawcy

Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń oraz znanymi operatorami telekomunikacyjnymi, gwarantując najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Wśród naszych Partnerów, znajdują się takie marki, jak: Unify (dawniej Siemens), Slican, Platan, Netia i Orange.
Oferujemy niemal 3000 oryginalnych produktów – urządzeń, aplikacji i osprzętu instalacyjnego. Wszystkie instalacje objęte są gwarancyjną i pogwarancyjną obsługą serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
W razie pytań, czekamy na kontakt.