Telekomfort

O firmie

Kontakt

Aktualności

Zachęcamy do obserwowania aktualnych wydarzeń w naszej firmie, wprowadzonych zmian i nowości w ofercie oraz informacji o trwających naborach na szkolenia.  

Zawody Pływackie w Paniówkach

19 listopada 2016

news_image

Klub Sportowy Jedność-32 z sekcją pływacką organizował już kolejny raz ogólnopolskie zawody pływackie na naszej pływalni Wodnik, które odbyły sie pod patronatem Wójta Gminy Gierałtowice Joachima Bargiel. Jak co roku wspieraliśmy finanasowo organizatorów. Gratulujemy wygranym!!


komunikacja XXI wieku

21 listopada 2016

news_image

nowa innowacyjna metoda komunikacji w ofercie Unify. Circuit - aplikacja na urządzenie mobilne, komputer jest biznesowym odpowiednikiem komercyjnego Facebook'a. Chaty , prezentacje, telekonferencje, wideorozmowy, płynność przekazu miedzy własnym urządzeniem mobilnym, a komputerem. Niespotykana intuicja dorównuje szybkiemu tempu każdego biznesu Nie sposób opisać trzeba dotknąć, zapraszamy na prezentacje.

https://www.circuit.com/


zostań partnerem

4 listopada 2016

Zapraszamy do współpracy firmy z branży IT i Telecom. Oferujemy produkty renomowanych i sprawdzonych producentów, centrale telefoniczne, wszelkie akcesoria telefoniczne i aplikacje, osprzęt instalacji telefonicznych i okablowania strukturalnego, sieci LAN, komputery i serwery. Posiadamy magazyn ponad 6000 pozycji asortymentowych. Współpracujemy z operatorami telekomunikacyjnymi. W jednym miejscu można załatwić sprawę , kupić, naprawić. A do tego w łatwo dostępnym miejscu zlokalizowanym w centrum śląska, dostępnością, miłą obsługą. Zapraszamy