Telekomfort

O firmie

Kontakt

Aktualności

Zachęcamy do obserwowania aktualnych wydarzeń w naszej firmie, wprowadzonych zmian i nowości w ofercie oraz informacji o trwających naborach na szkolenia.  

Zmiana siedziby TELEKOMFORT

2 marca 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza nowa siedziba została otwarta. od 2 marca br Zapraszamy pod adresem w Paniówkach, ul. Zabrska 28 B , wjazd od A4, przed skrzyżowaniem z DK44.


komunikacja XXI wieku

21 listopada 2016

news_image

nowa innowacyjna metoda komunikacji w ofercie Unify. Circuit - aplikacja na urządzenie mobilne, komputer jest biznesowym odpowiednikiem komercyjnego Facebook'a. Chaty , prezentacje, telekonferencje, wideorozmowy, płynność przekazu miedzy własnym urządzeniem mobilnym, a komputerem. Niespotykana intuicja dorównuje szybkiemu tempu każdego biznesu Nie sposób opisać trzeba dotknąć, zapraszamy na prezentacje.

https://www.circuit.com/


zostań partnerem

4 listopada 2016

Zapraszamy do współpracy firmy z branży IT i Telecom. Oferujemy produkty renomowanych i sprawdzonych producentów, centrale telefoniczne, wszelkie akcesoria telefoniczne i aplikacje, osprzęt instalacji telefonicznych i okablowania strukturalnego, sieci LAN, komputery i serwery. Posiadamy magazyn ponad 6000 pozycji asortymentowych. Współpracujemy z operatorami telekomunikacyjnymi. W jednym miejscu można załatwić sprawę , kupić, naprawić. A do tego w łatwo dostępnym miejscu zlokalizowanym w centrum śląska, dostępnością, miłą obsługą. Zapraszamy